...
11/30/2020

NOVA 6. Özel Sektör ArGe Merkezleri Zirvesi'nde

Netaş, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın düzenlediği "6. Özel Sektör ArGe Merkezleri Zirvesi"nde, "İşbirliği ve Etkileşim" ödülünü kazandı

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın organizasyonunda düzenlenen 6. Özel Sektör Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri Zirvesi, “Ar-Ge ve İnovasyonla Kalkınma” temasıyla Ankara Congresium'da gerçekleştirildi. Etkinlik kapsamında Ar-Ge ve inovasyon devleri yeni teknolojilerini de yarıştırdı. 328 Ar-Ge merkezinin 6 ana kategoride yarıştığı etkinlikte Netaş, "İşbirliği ve Etkileşim ödülünü kazandı.

Netaş, aldığı ödüle, akademi - sanayi alanındagerçekleştirdiği başarılı iş birlikleri, yürütmekte olduğu proje sayısı,harcama tutarı, uluslararası projeler, AB ve kamu destekli yenilikçi proje yoğunluğu,üniversitelerle kurduğu güçlü iş birlikleri gibi parametreler ile ve yerli,yabancı teknoloji firmaları ile kurduğu güçlü ArGe ekosistemi nedeniyle layık görüldü.

Ar-Ge ekosistemini sektörün tüm paydaşlarıyla birlikte güçlendirmek olduğu inancıyla Netaş, 'açık inovasyon' yaklaşımını benimseyerek, 20'den fazla üniversite ve 'Netaş as a Platform' projesi kapsamında da sertifikalandırdığı teknoloji şirketleri ile birlikte projeler geliştiriyor.

6.Özel Sektör Ar-Ge Merkezleri Zirvesi’ne Netaş NOVA ekibi de katılım sağladı. Ziyareçilere siber alanındaki tehlikeler ve önlemler ile ilgili bilgiler verildi, NOVA ürün ailesi tanıtıldı. NOVA V-Gate, V-SPY’ın demo’su yapıldı, NOVA MSP kullanımı ziyaretçilere gösterildi.


http://www.argeveyenilik.com/NOVA Tanıtım Filmi

NETAŞ tarafından geliştirilen “Siber Güvenlik Ürünleri” ve “Pentest Hizmetlerimiz” ile güvendesiniz! Peki nasıl? Tıklayın izleyin...